Výhody štvorpólových a dvojpólových elektromotorov VYBO Electric s výkonom 3 kW

elektromotor 3kw

Spoľahlivý pohon menších a jednoduchších aplikácií nemusí byť ani zložitý a napokon ani drahý. Univerzálnym zdrojom pohonu sú aj trojfázové elektromotory VYBO Electric s výkonom 3 kW v dvojpólovom a štvorpólovom vyhotovení, ktoré sú práve teraz k dispozícii za mimoriadne výhodné ceny. To však zďaleka nie je ich jedinou prednosťou. Zistite, v čom spočívajú hlavné výhody týchto motorov.

Základným predpokladom toho, aby vám trojfázový elektromotor 3kW dlhodobo a spoľahlivo slúžil, je kvalitná konštrukcia, ktorá ho doslova predurčuje na bezproblémovú prevádzku. Vždy je dobré, ak je konkrétny elektromotor koncipovaný na vyššiu záťaž a do náročnejšieho prostredia, v akom je napokon prevádzkovaný. V tomto smere sa na elektromotory radu AL s hliníkovou kostrou môžete absolútne spoľahnúť. O čo všetko môžeme toto tvrdenie oprieť?

Čím si elektromotor radu AL zaslúži vašu pozornosť?

V prvom rade je to špičkové dielenské spracovanie. Kvalitný hliník, pevné kryty, kovová skrinka terminálu a ďalšie prvky, sú konštrukčným základom toho, aby ste tieto elektromotory mohli využívať naozaj naplno a bez akýchkoľvek kompromisov. Spoľahnite sa na zosilnené ložiská a ložiskové štíty, spevnenú klietku rotora a napokon aj teplotne odolnú vazelínu v ložiskách. Vývojári tohto elektromotora sa zamerali presne na tie časti, ktoré sú vystavené najväčšej miere opotrebovania. Práve preto je VYBO Electric tou najlepšou voľbou z pohľadu výkonu a ceny.

Na výber máte aj pri 3 kW elektromotoroch

elektromotor 3kw
Elektromotor 3kW

K dispozícii je navyše široká paleta vyhotovení. Ako príklad nám môže poslúžiť 3 kW elektromotor, ktorý je dostupný v štvorpólovom a dvojpólovom vyhotovení. V závislosti od toho, aký výkon od elektromotora očakávate, podľa počtu otáčok si môžete vybrať konkrétne vyhotovenie. Dvojpólový elektromotor 3kW ponúka 2 900 synchrónnych otáčok za minútu, kým pri štvorpólovom prevedení je to 1 425 otáčok za minútu.

Výhodou týchto elektromotorov je aj modularita, elektromotor radu AL je možné prispôsobiť vašim potrebám tak, aby vám v maximálnej miere vyhovoval. Neváhajte sa obrátiť na náš tím odborníkov, ktorý vám poradí, ako využiť váš nový elektromotor skutočne naplno.

Pre viac info klikajte na:

https://www.question2answer.org/qa/user/duki

https://edex.adobe.com/member/v33ca0e3b

You Might Also Like