Sústredíme sa nielen na predaj elektromotorov – vždy ponúkame viac

elektromotory predaj

Ak už máte elektromotor, zrejme viete, že jeho výber a samotný nákup nemusí byť vždy úplne jednoduchý. Počas prevádzky elektromotora sa môžu vyskytnúť rôzne okolnosti, pri ktorých budete potrebovať pomoc a preto by mal byť predajca elektromotorov zároveň aj vašim spoľahlivým partnerom. V Kelheim teda neponúkame iba predaj elektromotorov, ale aj ďalšie benefity, ktoré vám využívanie elektromotora čo najviac uľahčia.

Správny výber elektromotora za výhodnú cenu

Predaj elektromotorov berieme veľmi vážne, aj preto je náš tím pripravený každému záujemcovi poradiť a nasmerovať ho. Spoločne pre vás vyberieme to najlepšie riešenie pohonu s ohľadom na váš rozpočet, očakávania a špecifické podmienky. Ak si vyberiete elektromotor u nás, máte zároveň garanciu, že ho získate za najvýhodnejšiu cenu na trhu.

Servisná podpora a dostupnosť doplnkov a náhradných dielov

predaj elektromotorov

Počas prevádzky elektromotora sa môžu vyskytnúť rôzne neočakávané udalosti. Najmä v náročnom priemyselnom prostredí sa niekedy nedá vyhnúť rôznym dodatočným úpravám, ktorými sa pohonné procesy postupne zdokonaľujú. Kedykoľvek aj po skončení záruky sa môžete spoľahnúť na širokú ponuku náhradných dielov a ďalšieho príslušenstva. Nestane sa tak, že bude dochádzať k prestojom vo vašej prevádzke len z dôvodu nedostupnosti náhradného dielu a nefunkčnosti elektromotora.  

Keď rýchlosť rozhoduje

Uvedomujeme si, že čas sú peniaze a rýchlosť je často rozhodujúca. Tisíce produktov, ako aj ďalších doplnkov a náhradných dielovm máme priamo na našom sklade a tak sa nemusíte obávať o spoľahlivosť a rýchlosť doručenia. Predaj elektromotorov si vyžaduje odbornosť a garanciu, že sa máte na koho spoľahnúť.

Neváhajte sa preto obrátiť na nás a vyberte si nový elektromotor, ktorý vám bude roky spoľahlivo slúžiť.

You Might Also Like