Čo sa oplatí vedieť, skôr ako navštívite hodinový hotel?

hodinovy hotel

Útulný, čistý a predovšetkým diskrétny. Toto sú tri vlastnosti, ktoré by mali byť pre každý hodinový hotel absolútnou samozrejmosťou. Pri nich to samozrejme nekončí, dôležitým bonusom je, ak hodinový hotel ponúka pohodlné postele, férové ceny a doplnkové služby, ako napríklad možnosť občerstvenia. Pripravili sme výber toho najdôležitejšieho, čo by ste mali vedieť, skôr ako sa rozhodnete navštíviť hodinový hotel.

Hodinový hotel má sezónu celoročne

hodinovy hotel

Hodinové hotely majú sezónu prakticky celoročne. Milenecké páry túžiace po romantike ich služby využívajú najčastejšie v poobedných a večerných hodinách. Napriek tomu, väčšina hodinových hotelov je otvorená non-stop.

Ak máte záujem o využitie hodinového hotela a chcete mať istotu, že bude voľné, je dobré spraviť si rezerváciu v dostatočnom predstihu. Nie je to však vždy nevyhnutné. Ak dostanete spontánny nápad navštíviť hodinový hotel, určite sa skúste ozvať, aj keď rezerváciu nemáte.

Čistota má byť pre hodinový hotel absolútnou prioritou

Hovorí sa „čistota pol života“, a v prípade hodinových hotelov to snáď platí aj dvojnásobne. Práve v hodinovom hoteli je prvoradé dbať na absolútnu hygienu a čistotu okolia. Ak si na tom hodinový hotel dáva naozaj záležať, po každom klientovi izbu dôkladne skontroluje, poupratuje, vyčistí a vymení posteľnú bielizeň.

Ako hodinový hotel zabezpečuje svoju diskrétnosť?

hodinovy hotel

Diskrétnosť je v prípade hodinových hotelov nevyhnutnou súčasťou ponúkaných služieb. Nikde preto nenájdete reklamu hodinového hotela s uvedenou presnou adresou. Ak hľadáte napríklad hodinový hotel v Bratislave, je potrebné najprv zavolať, aby ste sa dozvedeli presnejšie informácie. Po tom, ako si telefonicky všetko dohodnete už nič nebráni tomu, aby ste si naplno užili intímne chvíľky s vašou vyvolenou.