29.08.2013

Argyll robí nábor nových členov !

Zaujímate sa o históriu alebo sa chcete naučiť ovládať stredoveké zbrane? Šermiarsko-divadelná spoločnosť Argyll poriada nábor nových členov. Miesto: Evanjelické lýceum Vranovská 2 Zastávka autobusu Kremnická (88,80) Čas: pondelok - 16. a 23. 09. - 18:30 - 20:30 streda - 11., 18. a 25. 09. - 18:00 - 20:00

29.08.2013

Chystáte sa na Devín MHD?

Pred sobotou určite kliknite na tento LINK a pozrite sa na obmedzenia počas bežeckého maratónu.

28.08.2013

Bojujeme proti dlhým radom na občerstvenie

Chceme, aby vám zážitok z 10. ročníka festivalu nič nepokazilo. Preto sa pokúsime zabezpečiť, aby ste nemuseli dlho čakať na svoje občerstvenie. Nápoje (pivo a kofola) sa budú tento rok predávať na iných miestach ako jedlo a tak by malo ísť všetko hladko a vy by ste si mali odniesť spomienky na najlepší ročník Festivalu Devín!

28.08.2013

Vikingský život

Záujíma vás obdobie vikingov, ich staré remeslá, viera, boj a vtedajší bežný život udatných obyvateľov severnej európy? V tom prípade sa určite zastavte v tábore skupiny HERJAN. Skupina sa zaoberá rekonštrukciou dobového života obchodno-bojovej varjažskej družiny s pôvodom v okolí obchodného strediska Birka na východe strednej časti Švédska. To všetko tentoraz na Hrade Devín!

28.08.2013

Devín v bollywoodskych rytmoch

Tanečná skupina Shakti je prvá skupina na Slovensku, ktorá sa venuje výlučne moderným indickým tanečným štýlom, predovšetkým štýlu známemu pod pojmom bollywood. Nahliadnite s nim cez víkend na Festivale Devín do zvláštneho a očarujúceho sveta plného emócií a temperamentu, farieb a emotívnej hudby. Veď ako celá India, aj jej hudba a TANEC sú ozajstnou pastvou pre oči a uši každého diváka.

 < 1 2 3 4 5 > 
funhouse kelt zipp kam na slovenskko historicke eventy pekáreň u floriánka hyza olo zeleninari hotel hradná brána kam do mesta podujatia.sk magazín zdravia gregi.net ephoto.sk 24 hodin historicka revue odporúčame boomerang media teraz.sk webygroup dobrá rada tasr bratislava virtualne kedykam argyll múzem mesta bratislavy bratislava bkis strong real agentura age reblok rtvs mediaprint-kapa Ultra print Kofola Kolíky